MHR0422SA108F70
MFR.Part #
MHR0422SA108F70
JLCPCB Part #
C3529005
Package
Plugin,P=20.3mm
Description
-40℃~+125℃ 1.3W 1000MΩ Thick Film Resistor ±1% 插件,P=20.3mm Through Hole Resistors ROHS