MHR0422SA106F70
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MHR0422SA106F70
JLCPCB Part #
C3568134
Package
Plugin,P=20.3mm
Description
-40℃~+125℃ 1.3W 10MΩ Thick Film Resistor ±1% 插件,P=20.3mm Through Hole Resistors ROHS