MHR0414SA107K20
MFR.Part #
MHR0414SA107K20
JLCPCB Part #
C914143
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
100MΩ 10kV 1W Thick Film Resistor ±10% 插件,P=12.7mm Through Hole Resistors ROHS