MHR0314SA207F70
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MHR0314SA207F70
JLCPCB Part #
C116786
Package
Plugin,P=12.7mm
Description
200MΩ 700mW ±1% 插件,P=12.7mm Through Hole Resistors ROHS