MGJ6T24F24MC-R13
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MGJ6T24F24MC-R13
Description
18V~36V 24V 3 62.5mA、125mA 6W 85% - Isolated Power Modules ROHS