MGJ6D05H24MC-R7
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MGJ6D05H24MC-R7
Description
125mA 2 24V 4.5V~9V 5.7kV 6W 79.5% - Isolated Power Modules ROHS