MGJ2D051505SC
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MGJ2D051505SC
JLCPCB Part #
C22409337
Package
Plugin,19.5x9.8mm
Description
-40℃~+100℃ -5V、15V 12.5mm 19.5mm 2 30mVp-p 4.5V~5.5V 40mA、80mA 45kHz 76% 9.8mm Short Circuit Protection Plugin,19.5x9.8mm DC-DC Power Modules ROHS