MDH7045C-1R5NB=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MDH7045C-1R5NB=P3
JLCPCB Part #
C6666019
Package
SMD,7.4x7mm
Description
1.5uH 10mΩ 4.3A 7.1A AEC-Q200 ±30% SMD,7.4x7mm Power Inductors ROHS