MDH7045C-150MA=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MDH7045C-150MA=P3
JLCPCB Part #
C5143543
Package
SMD,7.4x7mm
Description
1.8A 15uH 2A 55mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.4x7mm Power Inductors ROHS