MDH6045C-221MA=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MDH6045C-221MA=P3
JLCPCB Part #
C6089559
Package
SMD,6.3x6mm
Description
220uH 400mA 720mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.3x6mm Power Inductors ROHS