MDH6045C-150MA=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MDH6045C-150MA=P3
JLCPCB Part #
C6904191
Package
SMD,6.3x6mm
Description
1.6A 15uH 60mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.3x6mm Power Inductors ROHS