LQW32FT220M0HL
MFR.Part #
LQW32FT220M0HL
JLCPCB Part #
C2045315
Package
1210
Description
22uH 400mA 400mA 620mΩ AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS