LQW2UAS1R8J00L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW2UAS1R8J00L
JLCPCB Part #
C524646
Package
1008
Description
1.8uH 2.6Ω 300mA Unshielded Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS