LQW2BAN68NG00L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW2BAN68NG00L
JLCPCB Part #
C2044803
Package
0805
Description
1.25A 200mΩ 68nH Unshielded Inductor ±2% 0805 Power Inductors ROHS