LQW2BAN15NG00L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW2BAN15NG00L
JLCPCB Part #
C3222503
Package
0805
Description
1.5A 120mΩ 15nH Unshielded Inductor ±2% 0805 Power Inductors ROHS