LQW21HN2R2J00L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW21HN2R2J00L
JLCPCB Part #
C703727
Package
0805
Description
2.2uH 6.5Ω 75mA Unshielded Inductor ±5% 0805 Power Inductors ROHS