LQW21HN1R5J00L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW21HN1R5J00L
JLCPCB Part #
C237281
Package
0805
Description
1.5uH 5.33Ω 85mA Unshielded Inductor ±5% 0805 Power Inductors ROHS