LQW18CA85NJ00D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW18CA85NJ00D
JLCPCB Part #
C2044853
Package
0603
Description
1.65A 48mΩ 85nH ±5% 0603 Power Inductors ROHS