LQW18AS18NG0CD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW18AS18NG0CD
JLCPCB Part #
C1012685
Package
0603
Description
170mΩ 18nH 700mA ±2% 0603 Power Inductors ROHS