LQW18AN9N1C00D
MFR.Part #
LQW18AN9N1C00D
JLCPCB Part #
C5369164
Description
110mΩ 35@250MHz 650mA 6GHz 9.1nH Wire-wound chip inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS