LQW18AN7N2G8ZD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW18AN7N2G8ZD
JLCPCB Part #
C2046170
Package
0603
Description
1.9A 40mΩ 7.2nH AEC-Q200 ±2% 0603 Power Inductors ROHS