LQW18AN2N2C8ZD
MFR.Part #
LQW18AN2N2C8ZD
JLCPCB Part #
C2044866
Description
18mΩ 2.2nH 3.2A AEC-Q200 Unshielded Inductor 0603 Power Inductors ROHS