LQW18AN27NG00D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW18AN27NG00D
JLCPCB Part #
C148128
Package
0603
Description
210mΩ 27nH 440mA Unshielded Inductor ±2% 0603 Power Inductors ROHS