LQW18AN10NG80D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW18AN10NG80D
JLCPCB Part #
C668467
Package
0603
Description
1.6A 10nH 52mΩ Unshielded Inductor ±2% 0603 Power Inductors ROHS