LQW15CN77NJ10D
MFR.Part #
LQW15CN77NJ10D
JLCPCB Part #
C668466
Description
1.1A 2GHz 77nH 90mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS