LQW15AN9N5J8ZD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN9N5J8ZD
JLCPCB Part #
C2043834
Package
0402
Description
1.4A 81mΩ 9.5nH AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS