LQW15AN9N1G00D
MFR.Part #
LQW15AN9N1G00D
JLCPCB Part #
C113122
Description
140mΩ 25@250MHz 5.5GHz 540mA 9.1nH ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS