LQW15AN7N2J8ZD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN7N2J8ZD
JLCPCB Part #
C2043985
Package
0402
Description
1.7A 50mΩ 7.2nH AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS