LQW15AN5N1D80D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN5N1D80D
JLCPCB Part #
C7295858
Package
0402
Description
1.77A 40mΩ 5.1nH 0402 Power Inductors ROHS