LQW15AN4N6B8ZD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN4N6B8ZD
JLCPCB Part #
C1330595
Package
0402
Description
1.45A 4.6nH 60mΩ AEC-Q200 0402 Power Inductors ROHS