LQW15AN47NG80D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN47NG80D
JLCPCB Part #
C237556
Package
0402
Description
440mA 47nH 648mΩ Unshielded Inductor ±2% 0402 Power Inductors ROHS