LQW15AN30NJ80D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN30NJ80D
JLCPCB Part #
C2044431
Package
0402
Description
309mΩ 30nH 660mA ±5% 0402 Power Inductors ROHS