LQW15AN2N3B80D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN2N3B80D
JLCPCB Part #
C1332768
Package
0402
Description
2.3nH 2.53A 22mΩ Unshielded Inductor 0402 Power Inductors ROHS