LQW15AN2N2C8ZD
MFR.Part #
LQW15AN2N2C8ZD
JLCPCB Part #
C883558
Description
2.2nH 2.53A 22mΩ AEC-Q200 Unshielded Inductor 0402 Power Inductors ROHS