LQW15AN20NJ80D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN20NJ80D
JLCPCB Part #
C2044061
Package
0402
Description
186mΩ 20nH 800mA Unshielded Inductor ±5% 0402 Power Inductors ROHS