LQW15AN17NG8ZD
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN17NG8ZD
JLCPCB Part #
C1331812
Package
0402
Description
126mΩ 17nH 1A AEC-Q200 ±2% 0402 Power Inductors ROHS