LQW15AN10NJ00D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW15AN10NJ00D
JLCPCB Part #
C184029
Package
0402
Description
10nH 170mΩ 500mA Unshielded Inductor ±5% 0402 Power Inductors ROHS