LQW04CA90NK00D
MFR.Part #
LQW04CA90NK00D
JLCPCB Part #
C1330880
Package
SMD,0.4x0.8mm
Description
2.5GHz 240mΩ 520mA 90nH ±10% SMD,0.4x0.8mm Inductors (SMD) ROHS