LQW03AW8N2J00D
MFR.Part #
LQW03AW8N2J00D
JLCPCB Part #
C237320
Package
0201
Description
260mΩ 290mA 8.2nH Unshielded Inductor ±5% 0201 Power Inductors ROHS