LQW03AW7N5C00D
MFR.Part #
LQW03AW7N5C00D
JLCPCB Part #
C3224246
Package
SMD,0.5x0.4mm
Description
240mΩ 400mA 7.5nH SMD,0.5x0.4mm Power Inductors ROHS