LQW03AW5N4C00D
MFR.Part #
LQW03AW5N4C00D
JLCPCB Part #
C3223629
Package
SMD,0.5x0.4mm
Description
210mΩ 420mA 5.4nH SMD,0.5x0.4mm Power Inductors ROHS