LQW03AW4N7J00D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW03AW4N7J00D
JLCPCB Part #
C237348
Package
0201
Description
4.7nH 620mA 90mΩ ±5% 0201 Power Inductors ROHS