LQW03AW3N1C00D
MFR.Part #
LQW03AW3N1C00D
JLCPCB Part #
C1330945
Package
SMD,0.4x0.5mm
Description
12GHz 3.1nH 48@900MHz 70mΩ SMD,0.4x0.5mm Inductors (SMD) ROHS