LQW03AW1N9C00D
MFR.Part #
LQW03AW1N9C00D
JLCPCB Part #
C1331053
Package
SMD,0.4x0.5mm
Description
1.9nH 19GHz 41@900MHz 80mΩ SMD,0.4x0.5mm Inductors (SMD) ROHS