LQW03AW1N8C00D
MFR.Part #
LQW03AW1N8C00D
JLCPCB Part #
C1331051
Package
SMD,0.4x0.5mm
Description
1.8nH 100mΩ 19GHz 37@900MHz 520mA SMD,0.4x0.5mm Inductors (SMD) ROHS