LQW03AW1N7C00D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW03AW1N7C00D
JLCPCB Part #
C1330933
Package
SMD,0.4x0.5mm
Description
1.7nH 19GHz 41@900MHz 600mA 70mΩ SMD,0.4x0.5mm Inductors (SMD) ROHS