LQP18MN39NG02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP18MN39NG02D
JLCPCB Part #
C913691
Package
0603
Description
100mA 2.8Ω 39nH ±2% 0603 Power Inductors ROHS