LQP18MN2N2C02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP18MN2N2C02D
JLCPCB Part #
C440238
Package
0603
Description
17@500MHz 2.2nH 250mA 400mΩ 6GHz 0603 Inductors (SMD) ROHS