LQP18MN1N5C02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP18MN1N5C02D
JLCPCB Part #
C1330640
Package
0603
Description
1.5nH 17@500MHz 300mA 300mΩ 6GHz 0603 Inductors (SMD) ROHS