LQP15MN6N8B02D
MFR.Part #
LQP15MN6N8B02D
JLCPCB Part #
C12665
Description
130mA 13@500MHz 6.8nH 6GHz 900mΩ Thick Film Inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS